Kobiety mają okres, a my erekcje. Jak dobrze wiemy, kiedy kobieta ma tzw. okres, nie może uprawiać seksu, są to najgorsze dni z naszą partnerką. Nie dość, że jest bardziej nerwowa to nie ma mowy o seksie. Teraz pomyśl, czy brak erekcji nie jest męskim odpowiednikiem okresu? Brak erekcji lub jej słabość, osłabia nasze życie seksu, a w skrajnych przypadkach nie możemy nawet go uprawiać. Dodatkowym problemem, jest to, iż to właśnie po erekcji kobieta ocenia siłę i dominacje faceta. Panie czując w sobie twardego penisa, odbierają jego właściciela jako silnego, twardego samca. Gdy masz słabszą erekcje lub jej brak, jesteś odbierany przez kobietę, jako słabeusz, facet z problemami, nie pewny siebie i najgorsze, nie potrafiący jej zaspokoić. To właśnie brak zaspokojenia, często posuwa kobiety do zdrady, tylko dlatego, że szukają innego faceta, który potrafi je zaspokoić, czytaj nie ma problemów z erekcją.

 

Poniżej, wypisałem 8 najlepszych metod na erekcje:

 

1. Tabletki

Jedną z najpopularniejszy metod, na postawienie żołnierza na baczność są właśnie tabletki. Zyskały swoja dobrą lub złą popularność dzięki viagrze. Jasna strona wiary to skuteczność, ciemna to zaś wysokie podnoszenie ciśnienia. Dlatego też, nie polecam viagry – warto ją zastąpić tabletkami na bazie naturalnych produktów tzw. suplementów.

 

Tabletki na silną erekcje

Zalety tabletek:

– Wygoda. Tabletka jest mała, przez co łatwo ją schować i zawsze mieć ją przy sobie

– Tabletki w formie suplementów, nie dość że działają na erekcje, sprawność seksualną i zwiększenia produkcji testosteronu to dodatkowo wzbogacają nasz organizm o witaminy i minerały

– Długi czas działania, tabletki działają od 4 do 48 godzin.

– zwiększa przyjemność z seksu, dzięki napłynięciu krwi do miednicy

 

Wady tabletek:

– Tabletki podnoszą ciśnienie, nie polecane dla osób z problemami z sercem

– Nie działają od razu, trzeba zażyć tabletkę od 30 do 60 minut, przed seksem

– Musimy zawsze mieć coś do popicia tabletki, chyba że umiemy połknąć tabletkę na sucho

– Możemy stosować tabletkę tylko raz dziennie

 

Produkt, polecany dla Panów liczących na mocną erekcje, poprawę sprawności seksualnej oraz zwiększenie przyjemności z seksu. Idealny na tzw. maratony seksualne, najmocniejsze tabletki mogą trzymać nawet 48 godzin. Nie polecam mężczyzną niecierpliwym, chcącym osiągnąć erekcje szybko, a także osobą z problemami zdrowotnymi, z racji na podnoszenie ciśnienia.

 

 

 

2.Żel na erekcje, najwcześniej występujący w buteleczkach 100 – 150 ml.

Najmocniejszy żel erekcyjny

 

Zalety żelu:

– Żel powoduje silne ukrwienie narządów płciowych

– Witaminy i minerały zawarte w gelu pomagają w regeneracji po osiągnięciu orgazmu i wytrysku

– Może być używany jako lubryka nt, co jest idealne dla partnerki która ma np. suchość pochwy czy jest dość ciasna, przez co partner ma problem z wejściem

– Preparat może być używany z prezerwatywą

 

Wady żelu:

– formuła żelu nie wszystkim odpowiada

– otrzymujemy erekcje póki nie skończy się nam żel w tubce

– wchłanianie żel w penisa czy jądra, nie jest tak szybkie, jak przy żelu

 

Polecam, mężczyzną pragnącym uzyskać świetną erekcje oraz cierpiącym na zmęczenie po stosunku, witaminy i minerały zawarte w żelu podniosą Cię na nogi. Dla Panów, którzy dbają o swoje pieniądze i partnerki, ponieważ żel działa również jako lubrykant, dzięki czemu nie płacisz osobno za środek na erekcje i osobno lubrykant 2 w 1, a forma lubrykantu również ułatwia seks. Panowie posiadający wiele partnerek, też będą zadowoli, z racji na możliwość stosowania z prezerwatywą.

Nie polecam  mężczyzną, nie lubiącym gęstości żelu oraz nie chętnym do czekania aż preparat się wchłonie. Trzeba również pamiętać, że żel kiedyś się skończy w tubce.

 

 

 

3. Spray, najczęściej występuje w buteleczka 50 ml, bardzo rzadko w większych.

Spray erekcyjny

 

Zalety spray-u:

– mocna i silna erekcja

– witaminy i minerały zawarte w spray-u pozwalają na szybszą regeneracje po stosunku

– szybko się wchłania, w przeciwieństwie do żelu

– może być używany z prezerwatywą

– łatwiejszy do przenoszenia z racji na mniejszą objętość 50 ml niż żel 100-150 ml

 

Wady spray-u:

– Ma funkcji lubrykantu, jak to jest przy żelu. Nawilża i ułatwia wejście w kobietę, dość słabo

– Spray kiedyś się skończy w buteleczce

 

Polecam, mężczyzną pragnącym uzyskać świetną erekcje oraz cierpiącym na zmęczenie po stosunku, witaminy i minerały zawarte w żelu podniosą Cię na nogi. Dla facetów ceniących sobie czas i szybkość, ponieważ spray wchłania się szybko – wystarczy spryskać penisa 10 minut przed stosunkiem, aby uzyskać silną erekcje. Panowie posiadający wiele partnerek, też będą zadowoli, z racji na możliwość stosowania z prezerwatywą.

Nie polecam  mężczyzną, nie lubiącym płynnych wodnych substancji o małej gęstości. Spray, nie jest lubrykantem, dlatego nie nawilży i nie ułatwi stosunku, jak to się dzieje przy żelu.

 

 

 

4. Krem na potencje, bardzo słabo popularny w naszym kraju, poza tym nie znam innych skutecznych kremów.

Krem na erekcje

Zalety kremu:

– wygodna mała tubka 40 ml, pozwala mieć krem zawsze przy sobie

– powoduje błyskawiczną erekcje, szybko się wchłania

 

Wady kremu:

– Nie działa jak lubrykant

– Konsystencja kremu, nie każdemu może odpowiadać

– Nie można stosować go z prezerwatywą z racji na konsystencje kremu

– Nie posiada tyle witamin i minerałów, co żel i spray, więc nie można liczyć na regeneracje po seksie

 

Krem polecam mężczyznom, mającym stałą partnerkę, parom nie potrzebującym lubrykantu do seksu. Jest idealny dla Panów ceniących czas i małe opakowanie kremu. Nie polecam mężczyzną, których partnerka potrzebuje dodatkowego nawilżenia w formie lubrykantu. Nie zadowoli również Panów korzystających z prezerwatyw i nie mamy, co liczyć a regeneracje po stosunku, jak to jest w wypadku żelu czy spray na erekcje. Nie lubiąc konsystencji kremu, tego produktu również nie polubisz.

 

 

 

5. Pierścienie erekcyjne

Łączony pierścień na penisa i jądra Występują również gadżety wielokrotnego do zapewnienia sobie erekcji. Tym gadżetami są pierścienie erekcyjne, występujące w 2 lub 3 sztukach. Uwaga pojedynczy pierścień, nie zapewnia tak mocnej erekcji, jak 2 czy 3 pierścienie.

 

Zalety pierścieni:

– Możliwość używanie pierścieni wielokrotnie, bez ciągłych wydatków na tabletki czy erekcyjne środki w płynie.

– Działa lepiej niż zwykły zacisk na penisa, gdyż dodatkowo zaciska jądra przez co erekcja jest silniejsza

– Wydłuża długość seksu, dzięki dodatkowego zaciskowi na jądra

– Dodaje dodatkową przyjemność partnerce, która czuje miękkość pierścienia przy wchodzeniu w nią

 

Wady pierścieni:

– Nie wszystkie kobiety dobrze patrzą na pierścienie. Mogą uważać, że masz problem z erekcją widząc nałożony pierścień

– Pierścienie ciężko się używa z prezerwatywą

– Pierścienie można stosować do 20 minut. Wydłużając stosunek narażamy się na ból, tracenie czucia w członku przez słaby dopływ krwi.

 

Polecane dla mężczyzn, ceniących czas i pieniądze, nie lubiących co chwilę kupować nowych środków na erekcje. Pierścienie wielokrotnego użytku, są idealne dla Panów posiadających stałem partnerki. Nie polecam, mężczyzną mającym wiele partnerek seksualnych, z racji na kiepskie łączenie pierścienia z prezerwatywą oraz wobec części kobiet, możesz być mniej atrakcyjny seksualnie mając problem z erekcją.

 

 

 

6.Zacisk Erekcyjny – ten mały nie pozorny zacisk, nazywane czasem obrączką. Służy co zaciśnięcia penisa, przez co podtrzymuje erekcje.

 

Zalety zacisku:

– Mały rozmiar, pozwala mam mieć zacisk zawsze przy sobie

– Łatwe nałożenie

– Podtrzymanie erekcji, jak wydłużenie stosunku, dzięki zmniejszeniu dopływu krwi do penisa

– Możliwość regulacji siły zacisku

 

Wady zacisku:

– Nie daje tak silnej erekcji jak podwójne pierścienie, z powodu braku możliwości zacisku jąder

– Brak możliwości zwiększenia przyjemności z seksu dla partnerki, brak końcówki drażniącej

– Niewygodny używanie z prezerwatywą

– Kobiety widząc taki gadżet na Tobie, mogą uznać iż masz problemy z erekcja, przez co będziesz mieć atrakcyjny seksualnie

 

Polecam mężczyznom, chcącym poprawić swoją erekcje. Możliwość regulacji zadowoli Panów lubiących dłuższy seks niż 20 minut, ponieważ pierścienie po tym czasie należy zdjąć, zaś zacisk wystarczy tylko trochę poluzować. Nie polecam mężczyzną, mającym poważny problem z erekcją, gdyż nie zadziała on tak dobrze, jak podwójne pierścienie z racji na brak zacisku na jądra. Nie zadowoli on również Panów, mających dużo partnerek i używających prezerwatyw, z racji na nie wygodę łączenia go z gumką i możliwość złego wypadnięcia w oczach u niektórych kobiet.

 

 

 

7.Pierścień elektryczny – jest specjalny pierścień z elektromagnesami, lekkie napięcia prądu stale podtrzymują erekcje. Czym się różni od zwykłych pierścieni erekcyjnych, wytłumaczę w zaletach:

Pierścień elektromagnetyczny

 

 

Zalety pierścienia elektrycznego:

– biały kolor sprawia, iż pierścień jest praktycznie na zauważalny – większość zwykłych pierścień erekcyjnych jest kolorowa (bywa również w kolorze czarnym)

– pierścień dzięki przesyłaniu lekkiego napięcia prądu, przeciwdziała impotencji

– elektromagnesy wzmacniają mięśnie zwieracza pomagają w problemach z nietrzymaniem moczu, schorzeniami urologicznymi

– energia elektryczna powoduje stałe krążenie krwi w narządach płciowych, co powoduje stałe utrzymanie erekcji

– w przeciwieństwie do zwykłych pierścieni erekcyjnych, pierścień magnetyczny może być noszony 24 godziny na dobę, z racji na swoją elastyczną budowę

– budowa pierścienia oraz system elektromagnetyczny, utrzymuje jądra w niższej temperaturze. Niska tematu jest pozytywna, zwiększa się aktywność plemników oraz produkcja spermy

– energia elektryczna pobudza mięśnie penisa, dzięki czemu więcej krwi do niego napływa co wiążę się z jego powiększeniem

– energia elektryczna przepływająca przez pierścień, również stymuluje Twoją partnerkę, dając kobiecie większa przyjemność z seksu

– możliwość używania pierścienia razem z prezerwatywą

– gadżet wielokrotnego użytku

 

Wady pierścienia elektrycznego:

– jest droższy niż zwykłe pierścienie erekcyjne

 

Pierścień jest naprawdę naprawie idealny, więc będzie łatwiej jak napiszę, komu go nie polecam. Nie polecam, go mężczyzną nie lubiący pierścieni wcale. Pierścień rzuca się w oczy tylko przy seksie oralnym, normalnej Kamasutrze ciężko go zauważyć chyba że trafisz na snajperkę J

Jeżeli nie masz powyższych problemów, to polecam ten pierścień każdemu.

 

 

 

8.Na sam koniec, chciałbym opisać interesujący miernik twardości penisa. Dla kogo jest odpowiedni ten przyrząd, już tłumaczę:

Miernik Erekcji

Zalety miernika:

– Jest to narzędzie medyczne, dzięki któremu dowiadujemy się „jak jest naprawdę z naszą erekcją” – czy są to tylko lekkie problemy z erekcją czy już poważny problem

– może porównać, który z metod sprawia, że nasz penis jest najtwardszy. Czy są to tabletki, środki w płynie czy może gadżety erekcyjne.

– Dzięki badaniom miernikiem penisem, szybko rozpoznamy problem z erekcją i w porę jemu zaradzimy

 

Wady miernika

– cena – jednak warto pamiętać, że jest to jeden zakup, który wystarczy nam na całe życie. A wczesne rozpoznanie problemu z erekcją, nie tylko zaradzi problemom w łóżku, ale również daje nam informacje, iż z naszym zdrowiem może być coś nie tak

 

Miernik polecam, mężczyzną czującym że ich erekcja może być coraz słabsza, aby w porę zaradzić problemowi. Ten sprzęt zadowoli Panów lubiących eksperymentować i oczekujących najlepszego, z różnymi środkami na erekcja, aby sprawdzić co daje najlepszą twardość penisa.

 

To już wszystko. Polecam zapisać się na listę (podając mail i imię), a dowiesz się, co spożywać, aby poprawić swoją erekcje.

Kupała