Wizja penisa do ziemi, który mógłby służyć jako dodatkowo noga, czy piorunochron, było marzeniem mężczyzn od początku istnienia świata. Manualne ćwiczenia na powiększenie penisa są znane od wieków. Były znane we wszystkich kulturach opisywane na egipskich papirusach, azteckich kodeksach, czy w chińskich zwojach. Często towarzyszyły im drastyczne operacje wieszania ciężarków, odważników, podwiązywanie. Nie zawsze były skuteczne i często kończyły się dotkliwymi urazami.

 

Długość penisa ma znaczenie, ale jeszcze ważniejsza je jego sprawność. Nikt nie chce mieć długiego, ale bez użytecznego zwisające flaka. Dlatego polecam tylko pewne i bezpieczne metody powiększania penisa na moim blogu.

 

100 % bezpieczeństwo dla Twojego penisa.

Na szczęście postęp techniczny i doświadczenia laboratoryjne, pozwoliły na opracowanie optymalnych rozwiązań – pierwszym taki odkryciem było stworzenie pierwszej pompki powiększającej penisa.

Pierwsze pompki, nie sprawdzały się dobrze. Zwykłe pompki powodowały otarcia, ból penisa spowodowany zbyt dużym ciśnieniem w czasie ćwiczeń. Rewolucją okazała się dopiero pompka próżniowa powiększająca penisa w wodzie.

 

Dlaczego innowacyjna Hydropompka, a nie zwykła pompka próżniowa?

Bathmate

Hydropompki Bathmate są wysokiej jakości pompkami podciśnieniowymi. Są tak wyjątkowe, ponieważ w przeciwieństwie do konwencjonalnych pompek można ich używać zarówno na powietrzu jak i w wodzie.

Zastosowanie środowiska wodnego do wytworzenia podciśnienia nie tylko zwiększa skuteczność, ale również jest przyjemniejsze i bardziej komfortowe.

Podczas ćwiczeń w wannie lub pod prysznicem, możesz oddać się błogiemu relaksowi. Połącz przyjemne z pożytecznym!

Bathmate praktycznie wykorzystuje siłę hydrauliki, dzięki czemu wytwarza silniejsze i bezpieczniejsze podciśnienie działające na członek, co zmusza ciała jamiste penisa do powiększenia swojej objętości.

To jak ćwiczenia na siłowni. W bardzo krótkim czasie powoduje znaczne i trwałe zwiększenie wielkości oraz grubości penisa.Dzięki wodnemu środowisku ćwiczeń Bathmate jest skuteczniejszy i delikatniejszy od konkurencyjnych produktów. Twój członek zasługuje na najlepsze rozwiązania.

Najbardziej ekscytujące jest, że to wszystko możesz osiągnąć dyskretnie i całkiem przyjemnie we własnej wannie lub pod prysznicem

Członek to jakby nie było, Twój największy skarb.

Nie narażaj go bez potrzeby na kontakt z tandetą, która może kończyć się katastrofą.

Pompka Wodna Bathmate dzięki wykorzystaniu wody działa w dużo łagodniejszy sposób niż „tradycyjne pompki”.

 

Dlaczego warto ćwiczyć w wodzie, oto kilka faktów:

– zmniejsza tarcie – ćwiczenia z wykorzystaniem ciśnienia, powoduje otarcia naskórka na penisie, czy nawet uszkodzenie mechaniczne – wykorzystanie wody eliminuje te problemy

zwiększenie elastyczności skórki i naskórka – większa elastyczność, sprawia że ćwiczenia powiększające w wodzie są skuteczniejsze niż poza nią – Ćwiczenia w wodzie o 10 % powiększają penisa w długości, jak i odwodzie.

– Poziom ciśnienia w Bathmate© można łatwo kontrolować, co sprawia, że jest ono ​​bezpieczniejsze w użyciu niż inne, tradycyjne pompki do penisa.

 

 

Jak działa hydropompka?

Urządzenie Bathmate mobilizuje organizm do rozrostu ciał jamistych, a przez to sprawia, że stają się one silniejsze. Podczas ćwiczeń dochodzi do mikropęknięć w obrębie tkanek penisa. Już po 10 minutach ćwiczeń członek przechodzi w stan obrzmienia, który utrzymuje się nawet do kilku godzin. Stymuluje to naturalny proces regeneracji i wzrostu tkanek. Penis w stanie erekcji staje się większy.

doskonala-pompka-bathmate-na-powiekszenie-penisa-1

Bathmate podobnie jak to dzieje się podczas naturalngo wzwodu wymusza napływ krwi do ciał jamistych. Regularne poddawanie penisa działaniu pompki próżniowej sprawia, że tkanki członka powiększają się i napływa do nich więcej krwi.

 

 

Czy ćwiczenia są bezpieczne? I ile czasu należy ćwiczyć, aby mieć efekty?

Sam kontrolujesz intensywność ćwiczeń, dostosowujesz ich częstotliwość do swoich potrzeb i wrażliwości.

Używanie Bathmate przez 15- 20 minut dziennie regularnie przez dłuższy czas to wspaniałe ćwiczenie dla TWOJEGO PENISA Bathmate praktycznie wykorzystuje siłę hydrauliki, dzięki czemu wytwarza silniejsze i bezpieczniejsze podciśnienie działające na członek, co zmusza ciała jamiste penisa do powiększenia swojej objętości.

Do każdego zamówienia otrzymujemy instrucke obsługi, jak ćwiczyć w wannie, pod prysznicem czy z wykorzystaniem powietrza.

 

 

5 POWODÓW. Dlaczego warto systematycznie ćwiczyć?

 

  1. Aby mieć penisa niczym murzyn z Redtube!!!

 

– Systematyczne codzienne ćwiczenia przez 15-20 minut, po 3 miesiącach powiększy Twój sprzęt NAWET O 8 CENTYMETRÓW.

Użycie Bathmate zapewni wzrost penisa zależnie od indywidualnych uwarunkowań.

– Nadanie super długości i grubości twojemu prąciu to kwestia zaledwie kilku tygodni

– Bathmate praktycznie wykorzystuje siłę hydrauliki, dzięki czemu wytwarza silniejsze i bezpieczniejsze podciśnienie działające na członek, co zmusza ciała jamiste penisa do powiększenia swojej objętości.

– To jak ćwiczenia na siłowni. W bardzo krótkim czasie powoduje znaczne i trwałe zwiększenie wielkości oraz grubości penisa.Dzięki wodnemu środowisku ćwiczeń Bathmate jest skuteczniejszy i delikatniejszy od konkurencyjnych produktów. Twój członek zasługuje na najlepsze rozwiązania.

– Dodatkowe centymetry abyś mógł poczuć się pewnie! – Sięgasz głęboko położonych stref erogennych kobiety – tak zwanego Punktu A, jego drażnienie wywołuje intensywniejszy i dłuższy orgazm pochwowy

– Dodatkowe zwiększenie żołędzi poprawi proporcje penisa i doda mu bardzo męskiego wyglądu Przygotuj się na nowe doznania, większa żołądź to większa powierzchnia stymulowania członka, co za tym idziesz intensywniejsze i dłuższe orgazmy

Bathmate

Sprawdź, co kobiety sądzą o dużych penisach

http://f.kafeteria.pl/temat/f8/kocham-duze-penisy-p_4378111#

 

 

  1. Aby nie mieć długiego ale cienkiego węgorza. A mieć podniecającego grubego w obwodzie boa cipek dusiciela 😉

 

– zwiększył grubość penisa nawet o 3 cm w 3 miesiące

– badania statystyczne wskazują, że im grubszy penis tym: – większe i silniejsze doznania partnerki podczas stosunku – większa powierzchnia stymulowana, łatwiej osiągnąć orgazm pochwowy i łechtaczkowy – kobieta czuje się bardziej wypełniona – pogłębia to jej satysfakcję – mocniejsze drażnienie punktu g i silniejsze doznania, – kobiecy wytrysk przestaje być tylko marzeniem, staje się namacalnym i zmysłowym faktem

– Dodatkowe zwiększenie żołędzi poprawi proporcje penisa i doda mu bardzo męskiego wyglądu Przygotuj się na nowe doznania, większa żołądź to większa powierzchnia stymulowania ,członka, co za tym idziesz intensywniejsze i dłuższe orgazmy

dzięki konsekwentnemu treningowi i zastosowaniu Bathmate, twój penis powiększy swój obwód o 40%

 

  1. Aby poczuć całonocne maratony seksu, i nigdy więcej nie usłyszeć o sobie słów „krótko dystansowiec” .

 

– systematyczny trening wzmocni Twojego penisa. Silne mięśnie Kegla pozwalają na wydłużenie stosunku, a także przeciwdziałają przedwczesnym wytryskom.

STAŃ SIĘ KRÓLEM SEKSU, I SAM DECYDUJĄ KIEDY ZAKOŃCZYSZ SEKS. PAMIĘTAJ „FACETA POZNAJE SIĘ NIE PO TYM, JAK ZACZYNA, ALE JAK KOŃCZY” – i tak właśnie oceniają Ciebie kobiety. To właśnie po seksie, zapada decyzja czy kobieta jest gotowa z Tobą na związek czy seks układ.

 

  1. Aby mieć silną erekcje i raz na zawsze pozbyć się impotencji.

 

– u użytkowników aquapompki odnotowywano dłuższą i twardszą erekcję. Uzyskany efekt był trwały i utrzymał się po zakończeniu regularnych ćwiczeń.

– kiedy zwiększa się sprawność penisa możesz być pewny silnych, twardych erekcji za każdym razem (bez względu na wiek!)

– pomaga w leczeniu impotencji i umożliwia przeżywanie wzwodu mężczyzną, którzy utracili do niego zdolność

 

  1. Aby stać się dawcą rozkoszy dla kobiet.

 

– Dodatkowe centymetry, uzyskane dzięki ćwiczeniom. Poprawią Twoją pewność siebie! – Sięgasz głęboko położonych stref erogennych kobiety – tak zwanego Punktu A, jego drażnienie wywołuje intensywniejszy i dłuższy orgazm pochwowy

 

– badania statystyczne wskazują, że im grubszy penis tym: – większe i silniejsze doznania partnerki podczas stosunku – większa powierzchnia stymulowana, łatwiej osiągnąć orgazm pochwowy i łechtaczkowy – kobieta czuje się bardziej wypełniona – pogłębia to jej satysfakcję – mocniejsze drażnienie punktu g i silniejsze doznania, – kobiecy wytrysk przestaje być tylko marzeniem, staje się namacalnym i zmysłowym faktem

 

– dodatkowe zwiększenie żołędzi poprawi proporcje penisa i doda mu bardzo męskiego wyglądu Przygotuj się na nowe doznania, większa żołądź to większa powierzchnia stymulowania, członka, co za tym idziesz intensywniejsze i dłuższe orgazmy.

 

 

 

 

Jak szybko będę MISTRZEM SEKSU?

 

– stosowany codziennie, przez 3 miesiące Bathmate jest dwukrotnie bardziej skuteczny od tradycyjnych manualnych ćwiczeń powiększających penisa

Już po 10 minutach ćwiczeń członek przechodzi w stan obrzmienia, który utrzymuje się nawet do kilku godzin

– Im szybciej spróbujesz, tym szybciej wejdziesz na wyższy poziom dyspozycji w życiu seksualnym.

– Używanie Bathmate przez 15- 20 minut dziennie regularnie przez dłuższy czas to wspaniałe ćwiczenie dla TWOJEGO PENISA.

 

 

Ale czy na pewno, nie urwie mi to Penisa? 

– Pompka została zaprojektowana w taki sposób, byś przy jak najmniejszym dyskomforcie, zyskiwał jak największe efekty

Sam kontrolujesz intensywność ćwiczeń, dostosowujesz ich częstotliwość do swoich potrzeb i wrażliwości.

– Specjalnie dobrane materiały i rozwiązania techniczne gwarantują bezpieczne używanie produktu

– Użycie Bathmate zapewni wzrost penisa zależnie od indywidualnych uwarunkowań.

– Bathmate praktycznie wykorzystuje siłę hydrauliki, dzięki czemu wytwarza silniejsze i bezpieczniejsze podciśnienie działające na członek, co zmusza ciała jamiste penisa do powiększenia swojej objętości.

– Członek to jakby nie było, Twój największy skarb.

Nie narażaj go bez potrzeby na kontakt z tandetą, która może kończyć się katastrofą.

– To jak ćwiczenia na siłowni. W bardzo krótkim czasie powoduje znaczne i trwałe zwiększenie wielkości oraz grubości penisa. Dzięki wodnemu środowisku ćwiczeń Bathmate jest skuteczniejszy i delikatniejszy od konkurencyjnych produktów. Twój członek zasługuje na najlepsze rozwiązania.

– Najbardziej ekscytujące jest, że to wszystko możesz osiągnąć dyskretnie i całkiem przyjemnie we własnej wannie lub pod prysznicem

– rozwijał swoją męskość dyskretnie, w domowym zaciszu

– Przekonaj się, jak niewiele trzeba wysiłku, byś mógł cieszyć się większym sprzętem

 

 

Jaką mam pewność, że nie jest to chiński szajs, reklamowany w telezakupach Mango?

– jakość pompki potwierdza wysoka jakość użytych materiałów, które zapewniają wytrzymałość i lekkość hydropompki, ZALEDWIE 250 GRAMÓW.

– pompka jest zbudowana z gumy ANTYALERGICZNEJ – co sprawia, że nigdy nie nabawisz się żadnej alergii czy podrażnienia. STOSOWAĆ JĄ MOGĄ RÓWNIEŻ ALERGICY.

– Rdzeń pompki wykonany z najlepszej STALI NIERDZEWNEJ. Twoja pompka nigdy nie zardzewieje, nawet po kilku latach codziennego stosowania w wodzie.

– pompka zbudowana z najwyższej jakości POLIWĘGLANU.

 

Co to jest poliwęglan?

Poliwęglan – bardzo dobrą wytrzymałość mechaniczną, przepuszczalność światła, lekkość i odporność termiczną.

Poliwęglan zachowuje swoją trwałość eksploatacyjną w bardzo szerokim zakresie temperatur od -40°C do +130°C przy obciążeniu termicznym krótkotrwałym i od -30°C do +110°C przy obciążeniu długotrwałym.

Płyty poliwęglanowe są odporne na zniszczenie przez kontakt z większością kwasów nieorganicznymi, z dużą częścią kwasów organicznych, utleniaczy, obojętnych i kwaśnych roztworów soli, tłuszczów, detergentów (co w praktyce umożliwia łatwe utrzymanie czystości).

Z tego materiału jest wykonana Twoja Pompka Bathmate. Producent nie obawiaj się o jakość swojego produktu, dlatego na każdą pompkę mamy aż 24 miesiące gwarancji.

 

Czy ktoś już to kupił? Czy ja mam być pierwszym klientem i testerem jednocześnie?

lider sprzedaży w Polsce, wśród pompek próżniowych

– produkt jest polecany przez urologów i seksuologów na całym świecie

– skutecznie stosowany w terapii zespołu małego penisa (mikropenis)

– pomaga w leczeniu impotencji i umożliwia przeżywanie wzwodu mężczyznom, którzy utracili do niego zdolność

– Badania, przeprowadzone na grupie 1000 ochotników w wieku 20-50 lat, na Uniwersytecie w Winsconsin wykazały, że: stosowany codziennie, przez 3 miesiące Bathmate jest dwukrotnie bardziej skuteczny od tradycyjnych manualnych ćwiczeń powiększających penisa. Rezultaty były większe zarówno biorąc pod uwagę długość jak i grubość organu.

– Pompka została zaprojektowana w taki sposób, byś przy jak najmniejszym dyskomforcie, zyskiwał jak największe efekty.

 

kupteraz