Lista seks zabawek z filmu 50 twarzy Greya. Czy pamiętasz je wszystkie?

Oto lista wszystkich seks zabawek z filmik, jedziemy chronologicznie od tych występujących na początku, po samo zakończenie 50 twarzy Greya.

 

1.Krawat

Krawat samego Christiana Greya, w kolorze srebrno-szarym, atrybut podkreślający szare oczy i czarne garnitury Greya. W filmie występuje dwa razy. W 00:49 minucie służy do skrępowania Ana przez Christiana. Grey zawiązuje Anastazji ręka i rozkazuje je trzymać nad głową oraz w pełni się poddać. Scenę przerywa wizyta matki Christiana Greya.

 

01:03 minut film – Dokończenie nieudanej sceny seksu z 49 minuty. Krawat zostaje użyty do przywiązania rąk Ana do metalowych ram łóżka, a koszulki Anastazji używa do zakrycia jej oczu – co jest dalej sami zobaczycie J

 

Polecam krawat mężczyzną, pragnącym poczuć się jak sam Christian Grey. Krawat jest niezwykle elegancki, a samo hasło że posiadasz krawat z 50 twarzy Greya działa na kobiece zmysły. Dodatkowym atutem jest to, że posiadasz atrybut do krępowania zawsze przy sobie.

 

 

 

2. Prezerwatywy Greya

prezerwatywy cienkie

prezerwatywy cienkie

01:05 – Grey używa do pierwszego seksu z Ana prezerwatywy. W pozycji na pieska zostaje wykorzystana ultra cienka prezerwatywa. Christian nie lubi prezerwatyw (co opisuje książka), dlatego używa możliwie najcieńszej prezerwatywy, aby mieć jak największe odczucia z seksu.

 

Prezerwatywy spod marki 50 twarzy Greya, są najcieńszymi prezerwatywami na Polskim i zagranicznym rynku.

 

 

 

 

 

 

3. Szpicruta

szpicruta

szpicruta

1:26 – W tej scenie Grey używa szpicruty. Christian zaczyna od muskania ciała Any skórzaną końcówka szpicruty, a następnie wykonuje lekkie uderzenia niż w wystawioną dłoń Anastazji. W tej scenie za pomocą szpicruty Christian Grey udowadnia Panie Steel, iż „strach siedzi w głowie”.

 

Podsumowanie:

Christian Grey używa jednej z najlepszych szpicrut na rynku. Szpicruta ma 75 cm, co pozwala nam łatwo dosięgnąć upragnionych części ciała w które mamy ochotę uderzyć, z łatwością możemy zwinnym ruchem wykonać uderzenie w piersi, a następnie np. pupę.

Dobrze wykonana i stabilna rękojeść pozwoli nam zadawać leciutki uderzenia, jak i te bardzo mocne.

Przyjemna w dotyku końcówka na końcu szpicruty, daje przyjemne odczucia przy muskaniu nawet najdelikatniejszych części ciała np. łechtaczkę. Wysokiej jakości materiał przy uderzeniu, dodaje nam przyjemne uczucie dominacji, poczucie lekkiego bólu.

 

 

4. Kajdanki skórzane

Kajdanki skórzane

Kajdanki skórzane

 

1:27 minucie filmu Grey zakłada skórzana kajdanki na nadgarstki Ana, a następnie przypina je do specjalnej metalowej konstrukcji. Ponownie używa wspomnianej już szpicruty, uderzają nią w pośladki, biust i łono Anastazji.

 

Nie znalazłem specjalnej konstrukcji metalowej do wiązania i krępowania użytej w filmie. Nie spotkałem się z takim gadżetem, nie wiem czy w ogóle takowy istnieje. Niemniej można to ominąć i poczuć się we dwoje jak bohaterowie filmu 50 twarzy Greya. Idealnym mocowanie do takich kajdanek są drzwi, specjalny uchwyt pozwoli przymocować partnerkę lub partnera do drzwi i zapewnić doznania niczym z pięćdziesięciu twarzy Greya.

 

 

 

 

5. Jedwabne liny 

Liny do krępowania

Liny do krępowania

W 1:29 i 1:47 minucie filmu – Grey używana specjalnych czerwonych jedwabistych lin do krępowania ciała Anastazji.

 

Specjalne liny z filmu 50 twarzy Greya są dostępne w sprzedaży, w kolorze czerwonym i czarnym (nie występującym w filmie). Liny są z jedwabistego, a jednocześnie wytrzymałego i silnego materiału. Liny są w pełni bezpieczne, nie pozostawiają śladów na ciele.

 

 

 

 

6. Maska na oczy i piórko

opaska na oczy

opaska na oczy

W 1:48 minucie filmu Grey używa 2 gadżetów pierwszym z nich jest opaska na oczy, nie przepuszczająca światła oraz specjalnego zmysłowego piórka do pobudzenia ciała.

 

Podsumowanie:

Maski na oczy działają podobnie, polecam maski skórzane, które nie przepuszczają całkowicie światła. Maska materiałowa przepuszcza mocne światło oraz łatwiej ją uszkodzić.

 

piórko 50 twarzy greya

piórko 50 twarzy greya

Specjalne piórko znajdziemy na licencji marki 50 twarzy Greya. Piórko jest niezwykle delikatne, co powoduje przyjemne pobudzenie ciała. Solidna rękojeść sprawia, że możemy dosięgnąć wszelkich zakamarków kobiecego ciała.

 

 

 

 

 

 

 

7. Pejcz

pejcz ekskluzywny

pejcz ekskluzywny

W 1:49 minucie filmu Christian używa ekskluzywnego pejcza do uderzenia Anastazji. Najpierw delikatnie muska Anastazje delikatnymi rzemykami, po czym mocniej uderza.

 

Podsumowanie:

W sprzedaży na polskim rynku jest podobny pejcz. Niezwykle ekskluzywny, ze szklaną rękojeścią (która może być używana również, jak dildo). Rękojeść można zarówno rozgrzać, jak i schłodzić, aby urozmaicić zabawę. Miękkie rzemyki są wykonane z prawdziwej skóry, powoduje to bardzo przyjemne przesuwanie się ich po ciele. Połączenie się rzemyków w czasie uderzania wraz z solidną rękojeścią, pozwala nam zadawać lekkie uderzenia, jak mocne baty.